Rekolekcje wielkopostne 2018

Rekolekcje Szkolne  w parafii NMP Różańcowej 5-7marca 2018r

Tegoroczne rekolekcje prowadził dla dzieci ks. Mikołaj Żebrowski CM z Piekar k/Krakowa. W swym nauczaniu przybliżał  osobę Ducha Świętego-który przyjmuje w Piśmie św. min. postać wiatru. Uczył odróżniać smog-grzechu od powietrza-miłości i dobra, które mamy rozszerzać wokół siebie. Znakiem  napędzającego nas wiatru były przyniesione przez dzieci łódeczki wykonane z papieru, a na koniec rekolekcji  ks. Mikołaj obdarował dzieci przywiezionymi dekoracyjnymi jajkami wielkanocnymi. Czas rekolekcji zakończyliśmy uczestnictwem w ofierze Mszy św. z pragnieniem stawania się świadkami Ducha Świętego gdzie żyć będziemy.

A oto mała foto galeria….