8 MARCA DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet

W WYJĄTKOWY SPOSÓB świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego zorganizowali dla Swoich koleżanek Koncert Życzeń i na każdej przerwie odtwarzali dla nich zadedykowane utwory. Przy okazji wszyscy mogli zrelaksować się słuchając ulubionych utworów. Młodsze klasy zorganizowały kawiarenkę, w której nie brakowało pyszności. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia i liczymy na równie świetne pomysły przy organizacji Dnia Chłopaka.