Warsztaty WFOŚiGW w Łodzi „Energia Ziemi”

23 lutego 2018 roku klasy szóste wzięły udział w warsztatach „Energia Ziemi”  prowadzonych przez Ośrodek Działań Ekologicznych „ Źródła” w Łodzi. Podczas zajęć uczniowie pogłębili wiedzę nt. odnawialnych i nieodnawialnych źródeł energii elektrycznej oraz ich wpływu na środowisko przyrodnicze.

Warsztaty odbyły się w ramach realizacji projektu współfinansowanego przez WFOŚ i GW w Łodzi pn. „Czy pochłonie nas smog?program edukacji ekologicznej dla uczniów klas I–VII Szkoły Podstawowej nr 1 z Klasami Integracyjnymi im. K. Promyka w Pabianicach”.