Konkurs „Integracja zaczyna się w sercu”

23 lutego 2018r. w „Jedynce” odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu „Integracja zaczyna się w sercu”, w którym wzięli udział uczniowie klas integracyjnych SP 8, SP 9, SP 1 oraz przedstawiciele Zespołu Szkół nr 5 .

W 10 konkurencjach uczestnicy wykazali się wiedzą z różnych dziedzin m.in. z przyrody, matematyki, muzyki, umiejętnością współpracy, ale przede wszystkim konkurs był doskonałą okazją do wspólnej zabawy i nawiązywania kontaktów.

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Gratulujemy i zapraszamy za rok!

Konkurs przygotowały: Magdalena Smolarek, Agnieszka Kociołek, Grażyna Butryńska.