BRĄZOWY MEDAL W KOSZYKÓWCE!!!

Mamy brązowy medal w Mistrzostwach Pabianic w mini koszykówce dziewcząt!

Uczennice „Jedynki” w składzie: Madzia Olczak, Weronika Szymczak, Amelia Kisiel, Marysia Kisiel, Julia Koryzna, Zuzia Koryzna, Julia Grzeszkkiewicz, Wiktoria Polakowska, Wiktoria Kłosińska, Klaudia Kot, Julia Sobczak, Weronika Statkiewicz i Daria Zajdel, zajęły III miejsce.

Mimo, że nasze zawodniczki były najmłodsze i najniższe, pokonały w walce o medal zespoły z SP 5 i SP 17.

Opiekunem ­– Jolanta Duliniec. Gratulujemy!