Kawiarenka Samorządu Uczniowskiego

Członkowie Samorządu Uczniowskiego już w tamtym roku szkolnym zapoczątkowali tradycję prowadzenia kawiarenki w naszej szkole. W tym roku wszystkie klasy IV -VII wyraziły chęć poprowadzenia kawiarenki dla uczniów i pracowników naszej szkoły.  Dzięki tak dużemu zaangażowaniu naszych uczniów bardzo często możemy kosztować pyszne wypieki, za które serdecznie dziękujemy! W tą środę (28.02) organizatorem kawiarenki będzie klasa VI b! Mamy nadzieję, że będzie równie smacznie jak zawsze:)